POLİÜRETAN KAPLAMA

POLİÜRETAN SİLİNDİR KAPLAMALARI


Çelik Merdane Üzerine Poliüretan Kaplama Imalatları Konusunda Çözümler Sunuyoruz. İstenilen Sertlik Değerinde Tutunma Direnci Yüksek Kaplamalar Ile Müşteri Ihtiyaçlarında Maksimum Fayda Ile Üretimler Gerçekleştiriyoruz.

POLİÜRETAN TEKER KAPLAMALARIPoliüretan Teker Kaplama; Endüstriyel sanayi tesislerinin ihtiyacı olan tekerleklerin, poliüretan kaplaması ve imalatını yaparak uzun süreli kullanımlarını sağlıyoruz. Yapılan poliüretan kaplamalar ile tekerlekler tekrar yeni gibi kullanılabilmektedir. Zor şartlarda yüksek mukavemet, dayanıklılık ve mekanik olarak sağlamlık sunan Poliüretan Kaplamalar fiyat - performans açısından en uygun çözüm yöntemidir. Özel formülasyon hammaddeler ile çalışma şartlarına uygun teker kaplama çözümlerini sunmaktayız.


POLİÜRETAN VULKOLAN KAPLAMA


Kullanım Poliüretan forklift-istif makinası tekerleri, poliüretan ağır yük tekerleri kaplaması, poliüretan asansör makaraları, poliüretan arıtma teker kaplamaları, kanallı ve desenli poliüretan tekerlekler, baskı makara ve tekerlekleri poliüretan kaplaması, kaynak pozisyoner teker kaplaması, rotatör çevirici teker kaplaması, tahrikli teker kaplaması.

BUY NOW